Blog YöneticilerimizÖzlem Temir

1979 yılında Adana'da doğdum.İlk,orta ve lise eğitimimi Adana 'da tamamladım. 2003 yılında Gazi Antep Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum.2004 yılında tezsiz yüksek lisans eğitimimi Özel Başkent Üniversitesinde tamamladım.2004 senesinde Adana Özel Başkent Okullarında altı yıl görev yaptıktan sonra , 2010 senesinde Özel Gündoğdu Okullarında çalışmaya başladım.Halen aynı kurumda görevime devam etmekteyim. Evli ve iki çocuk annesiyim. 


Raşiye Kılıç

1984 Manisa Salihli doğumluyum.İlk,orta ve lise eğitimimi Manisa Salihli'de tamamladım.2006 yılında Balıkesir Ünüversitesi Necatibey Eğitim Fakültesinden mezun oldum.2014 yılına kadar Salihli'de çeşitli eğitim kurumlarında çalıştım.2014 yılından itibaren Özel Adana Gündoğdu Okullarında çalışmaktayım.Evli ve bir çocuk annesiyim.


Özlem Acay

16 Ağustos 1980 Yozgat doğumluyum.İlk, orta ve lise eğitimimi Mersin'de tamamladım.2002 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum.2014 yılında Çukurova Üniversitesinde Tezsiz Yüksek Lisans Programını tamamladım. Mersin, Adana ve Gaziantep'te çeşitli eğitim kurumlarında Türkçe öğretmeni olarak görev yaptım.2016 yılından beri Özel Gündoğdu Ortaokulunda görev yapmaktayım.Evli ve iki çocuk annesiyim.Miray Kubilay

1982 yılında Adıyaman 'da doğdum.2000 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne başladım ve 2004 yılında mezun oldum.Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesinde pedegojik formasyon sertifkamı aldım.2004 - 2016 yılları arasında çeşitli eğitim kurumlarında Edebiyat ve Türkçe öğretmenliği görevlerini üstlendim.2017 yılında Adana Gündoğdu Okullarında Türkçe Öğretmeni olarak görevime başladım.Öncelikli hedefim Atatürkçü,kitap okumayı ve araştırma yapmayı seven bir nesil yetiştirmek.Çiğdem Alpaslan

1983 yılında Adana'da doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi Adana'da tamamladıktan sonra 2006 yılında Niğde Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Bu tarihten itibaren Adana'da çeşitli eğitim kurumlarında çalıştıktan sonra 2014'te Adana Gündoğdu Okulundaki görevime başladım.

Asiye Ulaş

Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum.
Mezun olduktan özel okulda çalışmayı tercih ettim.2009 yılına kadar değişik özel okullarda çalıştım.
2009 yılından bu yana Özel Gündoğdu Okullarında çalışmaktayım.Selin Çeker

1984 yılında Adana'da doğdum.Lise eğitimimi Adana 'da Ayşe Atıl Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladım. 2007 yılında Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum.2007 yılından itibaren öğretmenlik yapmaya başladım.2013 senesinde Özel Gündoğdu Okullarında çalışmaya başladım.Halen aynı kurumda görevime devam etmekteyim.Evrim Kanat

1980 yılında Adana'da doğdum.İlk,orta ve lise eğitimimi Adana 'da tamamladım. 2003 yılında Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğinden mezun oldum. 2003 yılından itibaren farklı eğitim kurumlarında çalıştım.2013 senesinde Özel Gündoğdu Okullarında çalışmaya başladım.Halen aynı kurumda görevime devam etmekteyim.Bir çocuk annesiyim.


Bengü Kayıran

1983 yılında Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Adıyaman'da tamamladım. 2006 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdikten sonra tezsiz yüksek lisansımı Çukurova Üniversitesinde tamamladım. 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümünden mezun oldum. 2010 yılından bu yana Özel Adana Gündoğdu Orta Okulunda çalışmaktayım.


Ayşe Mutluay

1986 yılında Ankara'da doğdum.İlk ve orta öğrenimimi Mersin'de tamamladım.2005 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliğini kazandım.1 buçuk dönem sonra Gaziantep Üniversitesi'ne yatay geçiş yaptım.2010 yılında ücretli öğretmenlik,2011 yılında Mersin Başarım Dersanesi ve 2012-2016 arasında ise İnegöl Doğa Okullarında çalıştım.Bu sene Özel Adana Gündoğdu Ortaokulu'na başladım.
Ayça Küçükduran

1985 yılında Adana'da doğdum. İlk ve ortaokul öğrenimimi Hatay Dörtyol'da tamamladım. Öğretmen olmak hep hayalimdi. Liseyi de Kilis Anaolu Öğretmen Lisesinde bitirdim. 2007 yılında Fırat Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. 2012 yılında Özel Gündoğdu Okullarında çalışmaya başladım. Halen bu görevimi sürdürmekteyim. Seyahat etmeyi, kitap okumayı ve ailemle,arkadaşlarımla vakit geçirmeyi seviyorum.


Yasin KARAKUŞ

1977 yılında Adana'da doğdum. İlk, orta, lise eğitiminden sonra Çukurova Üniversitesi Fen-Edeb. Fak. Türk Dili ve Ebebiyatı bölümünü 2002 yılında bitirdim. Askerlik sonrası özel dersanelerde bir müddet çalışıp 2008 yılında Adana Gündoğdu Okullarına Türkçe öğretmeni olarak girdim. Halen bu görevimi sürdürmekteyim. 2013 yılında Ankara ve Gazi Üniversiteleri bünyesinde Yunus Emre Enstitüsünden "Yabacılara Türkçe Öğretebilme Sertifikası" aldım. 2015 yılında Çukurova Üniversitesi Sosyal Bil. Enstitüsü Türk-İslam Edebiyatı Ana Bilim Dalında tezli yüksek lisansımı tamamladım. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bil. Enstitüsü Türk-İslam Edebiyatı Ana Bilim Dalında Doktora eğitimime başladım. Şu an bu eğitimin tez aşamasındayım. Evliyim ve bir erkek bir kız iki çocuğum var.  


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder